چرا کسب و کار شما به واقعیت مجازی نیاز دارد

چرا کسب و کار شما به واقعیت مجازی (VR) نیاز دارد

به طور روزانه شرکتها و برندهای مختلف از واقعیت مجازی استفاده می­کنند. این تجربیات جدید کمک شایانی به برندسازی، وفاداری مشتری و تبدیل آنها به شرکای تجاری ایفا می­کند. اما هنوز بسیاری از مدیران اجرایی، متقاعد نشده اند که حرکت به سوی تکنولوژی و استراتژی های VR کمک به ماندگاری در بازار رقابت می­کند. ما 5 دلیل قانع کننده برای این اینکه این کسب و کارها نیاز به VR دارند را در اینجا آورده ایم که با آنها آشنا می­شویم:

رشد صنعت با تور واقعیت مجازی

حال و هوای واقعیت مجازی امروز مشابه وضعیت چندسال پیش تلفن همراه است. همه می­دانستند که صنعت تلفن همراه بزرگ خواهد شد و پیش بینی ها درست از آب درآمد. صنعت VRبه شدت در حال رشد است. کلامن ساکس یک بازار 85میلیارد دلاری برای VR پیش بینی کرده است.

پذیرش نام تجاری با vr

مارکها و برندهای بزرگ جهان در استفاده از VR هستند. سال گذشته Forbes، گزارش کرده است که 75درصد از با ارزش ترین برندهای جهان از VR استفاده می­کنند. ولی این تنها برندهای بزرگ نیستند که از VR استفاده می­کنند. شرکتهای کوچک نیز از قدرت VR باخبر شده اند و آن را در ماتریس بازیابی خود قرار داده اند.

گسترش هدست ها مجازی برای مصرف کنندگان

نگرانی بعضی از برندها این بوده است که VR را چگونه به دست مشتریان خود برسانند. خبر خوب این است که تعداد زیادی از مردم در حال حاضر یک گوشی هوشمند در اختیار دارند و این به تنهایی جوابگوی تماشای  تصاویر تهیه شده توسط VR از هر نقطه ای است. هدست VR ارزان نیز ، در حال گسترش در بازار است. از طرفی به راحتی میتوان این هدست ها را ساخت و پس از قراردادن گوشی های هوشمند در این هدست ها وارد دنیای واقعیت مجازی شد.

تجربه ای دوست داشتنی

طبق یک مطالعه جدید که GreenLight VR منتشر کرده است، بیش از نیمی از مصرف کنندگان می­گویند که احتمال بیشتری دارد تا از نام تجاری حمایت کنند که از تکنولوژی VR استفاده کرده است. این شرکت 1300نفر را به عنوان جامعه آماری برای نظرسنجی در خصوص استفاده از تکنولوژی VR در نظر گرفته است. 71 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته اند؛ حمایت از VR توسط شرکتها، بازتابی از یک برند پیشرو است و 62 درصد از آنها گفته اند VR باعث احساس درگیر شدن آنها با نام تجاری می­شود.